Іванівська ОТГ: Організація створення та функціонування місцевих пожежних команд (дружин)

Основною метою та завданням цього підрозділу є зменшення часу прибуття рятувальної служби до місця виклику, збереження життя населення, захист території від надзвичайних ситуацій та матеріального надбання об’єднаної територіальної громади

Read more
Збережи листочок для синів і дочок

Побутове сміття, яке роками накопичувалося в ярах, на узліссях, на берегах водойм, вздовж доріг, стало справжньою катастрофою не лише для жителів Черепина. Згубні наслідки діяльності людини призвели до знищення лісів, забруднення води, повітря. А це, в свою чергу, – до підвищення рівня захворювань: харчові отруєння, алергічні реакції, складні випадки ураження життєво-важливих органів людини.

Read more
Іллінці. Зелена громада

На сьогодні проблема правильної утилізації побутових відходів є надзвичайно серйозною. Побутове сміття, яке роками накопичувалося в ярах, на узліссях, на берегах водойм, вздовж доріг, стає справжньою катастрофою в тому числі і для України. Згубні наслідки діяльності людини призвели до знищення лісів, забруднення води, повітря. А це, в свою чергу, – до підвищення рівня захворювань: харчові отруєння, алергічні реакції, складні випадки ураження життєво-важливих органів людини.

Read more
 Відновлення місцевої інфраструктури  через реконструкцію системи опалення в Келебердянському Будинку культури»

Для Ліплявської територіальної громади сьогодні є надзвичайно важливим вирішення питання відновлення роботи місцевого закладу культури в зимовий період , що дасть змогу об’єднати мешканців громади, наших дітей за інтересами, зацікавити їх, забезпечуючи цим підвищення їх рівня самоосвіти, культури, морального та духовного розвитку особистості, без якої неможлива активна життєва позиція в сучасному світі. З впровадженням енергоефективних технологій дані заходи можна буде проводити не тільки в літній період, а і в зимовий.

Read more
Облаштування зони відпочинку  біля ставка в центрі села Ліпляве  Черкаської області

Облаштування зони відпочинку в центрі громади, селі Ліпляве, з прокладенням пішохідної доріжки, облаштуванням спортивного майданчику та освітленням для створення кращих умов для відпочинку та дозвілля для всіх жителів громади. За допомогою реалізації проекту було створено інфраструктуру для здорового відпочинку та дозвілля.

Read more
Конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області «Решетилівка – комфортне безпекове місто»

Проект націлений на вирішення проблеми підвищення комфортного проживання та безпеки громадян та гостей міста, а також покращення взаємодії, підвищення оперативності реагування на надзвичайні та небезпечні ситуації. Завдяки реалізації проекту поліпшиться соціальна інфраструктура міста, підвищиться рівень безпеки населення та дорожнього руху та захист об’єктів життєдіяльності в місті Решетилівка.

Read more
Екофестиваль у Ліплявській ОТГ

Ліплявська ОТГ, як і переважна більшість громад в Україні зіткнулася із труднощами, які стосуються поводження з твердими побутовими відходами (ТПВ), основними з яких є: наявність несанкціонованих сміттєзвалищ (на території колишньої ферми, в лісах, на окраїнах сіл); відсутність переробки ТПВ, організації збору і вивозу сміття; низький рівень участі мешканців у сфері поводження з ТПВ, що знижує рівень роздільного збору відходів. Якщо не вирішувати дані проблеми, це матиме вкрай негативні наслідки для Ліплявської ОТГ, погіршення стану довкілля, підвищення рівня захворюваності населення.

Read more
Створення Центру української культури та етнографії «Оберіг Студеної Води» у селі Студениця

Створення осередку має на меті відродження, вивчення, популяризацію, забезпечення спадкоємності прадавніх культурних, духовних, матеріальних цінностей, які розвивалася в українському селі до 1900-х років.

Read more