1.ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
1.1 Населений пункт м. Тростянець
1.2 Область Сумська
1.3 Повна назва органа місцевого самоврядування ОТГ Тростянецька міська рада
1.4 Кількість населених пунктів

3

1.5 Кількість населення 21950
1.6 Повна назва органу управління ОТГ відповідального за впровадження практики заступник міського голови з питань економічного розвитку, бюджету, залучення інвестицій, торгівлі, малого та середнього підприємництва, управління комунальним майном законності та регулювання земельних відносин.
1.7 Повна поштова адреса ОМС: вул. Миру, буд. 6, м. Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська область
1.8 Телефон (з кодом міжміського зв’язку) 05458-51150
1.9 Адреса електронної пошти ОМС mail@trostyanets-miskrada.gov.ua

 

1.10 Офіційний сайт ОМС ОТГ http://trostyanets-miskrada.gov.ua
1.11 ПІБ керівника ОМС ОТГ Бова Юрій Анатоліович
1.12 ПІБ керівника відділу ОМС, відповідального за впровадження практики Злепко Володимир Анатолійович т. 066-26-35-950 zlepkov@ukr.net

ЗМІСТ

Назва практики

Тростянецька ОТГ: Якісне управляння земельними ресурсними – запорука розвитку територіальної громади

Період початку впровадження практики

Листопад/2017 року – вересень/2019 року

Короткий опис проблеми, на вирішення якої впроваджено практику

Дана практика була направлена на збільшення дохідної частини бюджету Тростянецької міської ОТГ та відповідно збільшення видатків на розвиток с. Зарічне, с. Лучка, с. Кам’янка та с. Кам’янецьке,  які в складі Зарічненської та  Кам’янської сільських рад приєдналися до Тростянецької міської ради наприкінці 2017 року

Передумови: що сприяло запровадженню практики, спонукало до вирішення проблеми; причини створення практики

Як відомо, до створення ОТГ відповідно бюджетного кодексу основним наповнювачем міського бюджету була плата за землю, саме тому міська рада була зосереджена на збільшенні надходжень по даному податку. Доцільно зазначити, що в першу чергу зростання надходжень по платі за землю відбувалось шляхом збільшення податкової бази та своєчасного стягнення заборгованості. Так, була проведена інвентаризації земель, детально опрацьована кожна земельна ділянка та кожен користувач землі, своєчасно та ретельно проводилась робота з боржниками по сплаті плати за землю. Лише після проведення вищезазначених заходів міська рада збільшувала ставки земельного податку та плати за землю. Як результат, в 2017 році  надходження по платі за землю в структурі доходів складали 23% від загального обсягу дохідної частини міського бюджету, тоді як в 2007 році надходження по платі за землю складали лише 7,2% від  загального обсягу дохідної частини міського бюджету. Тобто, завдяки послідовній роботі міської ради за 10 років надходження по платі за землю до міського бюджету у відсотковому виразі зросли в 3,2 рази.

В листопаді 2017 року була створена Тростянецька міська ОТГ шляхом приєднання до  м. Тростянець двох сільських рад: Зарічненської (с. Зарічне та с. Лучка) та Кам’янської                       (с. Кам’янка та с. Кам’янецьке). В результаті проведеного ретельного аналізу дохідної частини бюджетів зазначених сільських рад було встановлено, що громади втрачають значні суми коштів по платі за землю.

Так, ще в грудні 2017 року було виявлено, що за земельну ділянку загальною площею 55,3008 га, яка знаходиться в постійному користуванні  АТ «Укрзалізниця», на території Кам’янського старостинського округу сплачується земельних податок в розмірі лише 22,1 тис.  грн в рік. При цьому, за меншу майже на 6 га  земельну ділянку (площею 49,2904 га) вм. Тростянець АТ «Укрзалізниця» сплачувала земельний податок в розмірі 1393,2 тис. грн., тобто в 63 раз більше. Ця ситуація виникла через те, що сільська рада недостатньо працювала над наповненням бюджету і на земельну ділянку, яка знаходиться за  мажами населених пунктів, нормативна грошова оцінка не проводилась, а відповідно розмір земельної податку розраховуються на основі середньої нормативної грошової оцінки 1 га ріллі по області,  яка складає 26,6 тис. грн.

Окрім того, було встановлено що на території Кам’янського та Заріченського старостинських округів обробляється 157,9 га землі (неуспадкованих паїв) без правовстановлюючих документів, а плата за користування даними земельними ділянками не проводиться. При цьому суб’єкти господарювання, які обробляли зазначені паї, не поспішали врегулювати дане питання в законний спосіб. Втрати бюджету за використання неуспадкованих паїв складали при максимально вставленому розмірі орендної плати (12% від нормативної грошової оцінки землі) майже 500 тис. грн.

Ще одним проблемним питанням, яке необхідно було врегулювати після передачі земель сільськогосподарського призначення з державної в комунальну власність Тростянецької міської ОТГ в 2018 року, стало питання встановлених в договорах оренди земель с/г призначення мінімальних розмірів орендної плати. Так, починаючи з 2011 року і до 2015 року спочатку Тростянецька районна держана адміністрація, як розпорядник земель с/г призначення, а потім Управління Держгеокадстру в Сумській області, укладали договори оренди землі встановлюючи мінімальні розміри орендної плати за землю. Як приклад з 13 договорів оренди землі на загальну площу 445,9 га:

–  3 договори оренди землі на загальну площу 150,2 га були укладені з орендною  платою 3 % від нормативної грошової оцінки землі ;

– ще 3 договори оренди землі на загальну площу 227,1 га були укладені з орендною  платою 3,3 % від нормативної грошової оцінки землі ;

–  2 договори оренди землі на загальну площу 34,3 га були укладені з орендною  платою 4 % від нормативної грошової оцінки землі ;

–  і лише 5 договорів оренди землі на загальну площу 34,3 га були укладені з орендною  платою 8% від нормативної грошової оцінки землі .

Однак слід відмітити, що по Україні  в більшості випадків при продажу права оренди на землі сільськогосподарського призначення орендна плата на земельних торгах стартує з             12 % від нормативної грошової оцінки землі, а за результатами торгів орендна плата становить в деяких випадках навіть 23% від нормативної грошової оцінки землі. Таким чином, у спадок Тростянецької міської ОТГ прийшли договори оренди земель державної власності, орендна плата за землю фактично не відповідала ринковим умовам. Окремо слід звернути увагу, що попередні розпорядники сільськогосподарських земель (Держгеокадастр та державна адміністрація) не вживали заходів щодо збільшення розміру орендної плати.

Якщо підсумувати, то до 2018 року, а саме до створення Тростянецької міської ОТГ, бюджети Кам’янської та Заріченської сільської ради щороку недотримували значні сумі коштів і як наслідок в зазначених громадах майже не проводились роботи по благоустрою, не ремонтувались дороги, більша частина вулиць в селах не освітлювалась.

Опис практики: ініціативи, діяльність в громаді, алгоритм впровадження практики, застосовані методи вирішення проблеми, цільова аудиторія, виконавці, партнери

З метою недопущення втрат бюджету новоствореної Тростянецької міської ОТГ наприкінці 2017 року  спеціалістами відділу правового забезпечення, відділу комунальної власності і земельних відносин  та відділу економічного розвитку розпочалась робота по врегулювання вищезазначених питань.

В першу чергу була замовлена технічна документація з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту на території Тростянецької ОТГ під залізницею (в межах колишньої Кам’янської сільської ради), загальною площею 55,3008 га. Після розроблення та затвердження сесією Тростянецької районної ради 15 травня 2018 року зазначеної землевпорядної документації,  нормативна грошова оцінка даної земельної ділянки склала 79465680,91 грн. (до розробки нормативна грошова оцінка землі складала 1473002,62 грн). В результаті АТ «Укрзалізниця» подало уточнюючу декларацію по сплаті земельного податку на 2018 рік з донарахуванням 981,2 тис. гривень. Починаючи з 2019 року за користування зазначеної земельної ділянки  АТ «Укрзалізниця» сплачує 1589,3 тис. грн. земельного податку, замість 26,6 тис. грн.

Наступним кроком було вирішення питання щодо користування фізичними та юридичними особами неуспадкованими паями загальною площею 157,9 га. За для цього міська рада керуючись Законом України № 1533- VIII від 20.09.2016 року «Про внесення змін до деяких законодавчих  актів України щодо правової долі земельних ділянок, власники яких  померли», ст.1283, ст.1285 ЦК України, Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі»,  ст.26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» опублікувала оголошення щодо можливої передачі в оренду неуспадкованих паїв в місцевих ЗМІ, на офіційному сайті ради та на сторінці в facebook. В оголошені були зазначені кадастрові номери земельних ділянок, нормативна грошова оцінка, стартовий розмір орендної плати, строк оренди складав 1 рік з можливістю продовження. Всі бажаючи мали можливість подати документи на оренду зазначених земельних. Орендаря визначала відповідна депутатська комісія за принципом максимально запропонованого розміру орендної плати за землю (% від нормативної грошової оцінки землі).  Потім суб’єкту, який запропонував максимальний розмір орендної плати, на підставі рішенням сесії міської ради передавалися в оренду неуспадквовані паї. Так, на підставі рішення 6 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради неуспадковані паї були передані в оренду по Зарічненському старостинському округу (загальною площею  91,8384 га) ПП «Зарічанське», з відсотковою процентною ставкою від нормативно – грошової оцінки землі 12,2 %, та по Кам’янському старостинському округу (загальною площею  66,1019 га) ФОП Линнику О.М. з відсотковою процентною ставкою від нормативно – грошової оцінки землі 12,1%. Розмір орендної плати за всі неуспадковані паї склав 511,5 тис. грн.

На початку 2019 року була проведена робота по переукладанню 13 договорів оренди землі на загальну площу 445,9 га, яка перейшла з державної в комунальну власність Тростянецької міської ОТГ, в частині зміни власника землі на Тростянецьку міську раду, одночасно був продовжений строк договорів оренди на 10 років та збільшено розмір орендної плати до 10% та 12 % від нормативної грошової оцінки землі в залежності від цільового призначення. Враховуючи, що термін договорів оренди закінчувався в 2021-2025 роках, то запропоновані зміни влаштовували орендарів, так як, з одного боку, ще на 10 років продовжувалась оренда землі, що дає можливість планувати свою діяльність на перспективу, а, з іншого боку, встановлені розміри орендної плати цілком задовольняли орендаря, так як були ринковими. Такі заходи дали можливість збільшити надходження по орендній платі за землю відповідно вищезазначених договорів оренди на 727 тис. грн. в рік.

Результати практики: які отримані якісні і кількісні показники, на що позитивно вплинула реалізація практики, чиї проблеми вирішено, які системні зміни в громаді досягнуті

Загалом в результаті впроваджених практики  бюджет Тростянецької міської ОТГ щороку додатково  отримуватиме 2,8 тис. грн.

Проте, головним досягненням практики стало можливість змінювати на краще життя мешканців сіл в Кам’янському та Заріченському старостинських округах. Так, протягом 2018 року та 9 місяців 2019 року  в сільській місцевості було відновлено водопостачання, встановлювалися ліхтарі вуличного освітлення, ремонтувалися колодязі, облаштовувалися кладовище, було відремонтоване приміщення бібліотеки. В с. Кам’янка було облаштовано парк – зроблені пішохідні доріжки, клумби, встановлені ліхтарі, лавочки та урни. В селі Кам’яненцьке було відкрито сучасний фельдшерсько-акушерський пункт. За рахунок в тому числі отриманих додаткових коштів відновлено транспортне сполучення між містом та селами – наразі придбано автобус Рута, який курсує виключно до приєднаних сіл.

Які були перешкоди у реалізації практики, складнощі, як вдалось їх подолати, що сприяло успіху

Бюджет практики, обсяги та джерела фінансування, співфінансування, внесок громади тощо.

Фінансування практики відбувалося виключно за рахунок місцевого.

На початку 2018 року Тростянецька міська рада витратила  на технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту на території Тростянецької ОТГ під залізницею (в межах колишньої Кам’янської сільської ради) на загальну суму 20,8грн..

До видатків  на впровадження практики також можна віднести видатки на заробітну плату працівників апарату міської ради. Проте, враховуючи, що спеціалісти відповідних відділ виконували і іншу роботу, то визначити конкретні суми не можливо.

Наявність публікації у ЗМІ щодо практики

Тростянецька міська ОТГ через Сумський  центр розвитку місцевого самоврядування на сайті 05.07.2018 року опублікована стаття «Впорядкування грошової оцінки землі як резерв збільшення власних доходів бюджету: актуальний досвід Тростянецької ОТГ на Сумщині», з якою можна ознайомитися за наступним посиланням: http://www.thesumy.com/reforms/253-yak-znaity-shche-milion-dlia-trostianetskoi-oth.html

Наявність розроблених локальних документів в процесі реалізації практики: рішень органів місцевого самоврядування, програм, положень, договорів тощо